LOT 138

138. Joe Colombo, fåtölj, Kartell 1960-tal

JOE COLOMBO, fåtölj, Kartell, Italien 1960-tal, formgiven 1964, modellnummer 4801, skiktlimmat böjträ lackerad i vitt, höjd 58, sitthöjd 32 cm; slitage

24 Nov 2020
Sweden, Stockholm

24 Nov 2020
Sweden, Stockholm