LOT 214
Art & Antiques
14 Chinees porseleinen borden met blauw-wit bloemdecor, de rand met bloemen in reliëfcartouches, gemerkt met ruyi, Kangxi -defecten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, Ø 20,5 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht