LOT 128
14-kt Gouden oorbellen met opengewerkte rand, polychroom emaillen en een bijpassende broche, 19e eeuw.
Conditie: sporen van gebruik en restauratie.
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg