LOT 36

14 kt. Gouden stijve armband, 19e eeuw.

De bovenzijde diagonaal symmetrisch en bezet met roosgeslepen diamant. Gekeurd met eikenblad voor 14 kt. goud, 1853 - 1906.

bruto 16,9 gr., binnenmt. 58 x 51 mm

[1]

14 k. gold rigid bracelet, 19th century. The top is diagonally symmetrical and set with rose-cut diamonds. Hallmarked with oak leaf for 14 k. gold, 1853 - 1906.

01 May 2024
Netherlands, Amsterdam

[1]

01 May 2024
Netherlands, Amsterdam