LOT 42

14krt. Roségouden sautoir, begin 20e eeuw

14krt. Roségouden sautoir, begin 20e eeuw,

bestaande uit ruitvormige schakels, waartussen balletjes versierd met granulé, geflankeerd door vierkanten. (restauraties en breukjes). Import teken van de firma Rozendaal te Hoorn, 1924-1969. Mogelijk Frans meesterteken GF. netto 17,3 gr., lengte 135 cm. [1]

03 Nov 2021
Netherlands, Amsterdam

03 Nov 2021
Netherlands, Amsterdam