LOT 1851
Auction 430 - Online Auction
1762. Carlos III. Madrid. JP. 8 reales. (AC. 1061). Leves golpecitos. Pátina. Ex Áureo & Calicó 13/12/2017, nº1587. Rara. 26,91 g. MBC/MBC+.
24 Apr 2024
Spain, Barcelona
24 Apr 2024
Spain, Barcelona