LOT 4180

(18) Delig set diner lepels zilver.

Voorzien van gegoten Jugendstil versieringen met rocailles. België, Antwerpen, Delheid Frères, begin 20e eeuw, keurtekens: A800, meesterteken - gebruikssporen. 1278 gram, 800/1000. Afm. L 21, 5 cm. Geschatte opbrengst: € 720 - € 1100.

11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal

11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal