LOT 4179
(18) Delig set diner vorken zilver.
Voorzien van gegoten Jugendstil versieringen met rocailles. België, Antwerpen, Delheid Frères, begin 20e eeuw, keurtekens: A800, meesterteken. 1294 gram, 800/1000. Afm. L 21 cm. Geschatte opbrengst: € 750 - € 1100.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal