LOT 18
18. Göran Malmvall, byrå Svensk Fur
GÖRAN MALMVALL, byrå, Svensk Fur, 1940-tal, furu, tre lådor med reliefdekor, höjd 69, 85 x 39 cm; visst slitage
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm