LOT 14

18 kt. Gouden broche, 19e eeuw.

Met centraal een camee van amethist met voorstelling van een dame. De rand gedecoreerd met bladmotieven en zwart email (beschadigd), waaromheen een torsdraad en bezet met vier halve parels. Gekeurd met uil, Frans importkeur voor minimaal 18 kt. goud.

bruto 8,0 gr., h. 32 x b. 29 mm

[1]

18 k. gold brooch, 19th century. With a cameo of amethyst depicting a lady in the centre. The bezel decorated with leaf motifs and black enamel (damaged), surrounded by a twisting wire and set with four half-pearls

01 May 2024
Netherlands, Amsterdam

[1]

01 May 2024
Netherlands, Amsterdam