LOT 2379
Auction 430 - Online Auction
1899*1899. Alfonso XIII. SGV. 5 pesetas. (AC. 110). Encapsulada. MBC+/EBC-.
24 Apr 2024
Spain, Barcelona
24 Apr 2024
Spain, Barcelona