LOT 19
19. Göran Malmvall, skåp, Svensk Fur
GÖRAN MALMVALL, skåp, Svensk Fur, 1940-tal, furu, dörrarna med reliefdekor, invändigt med hyllplan, höjd 110, 120 x 40 cm; slitage
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm