LOT 1113
Frans mahonie gefineerd zilverkastje met verguld bronzen beslag, groen marmeren blad en rustend op gebogen poten, Louis XVI-stijl, 19e eeuw
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch