LOT 1944
(2) Bonbon mandjes rond model met gedrukte versieringen en ajour opgewerkte zijranden zilver.
Engeland, london, Horace Woodward & Co. Ltd1894, keurtekens: leeuw, panterkop, meesterteken, T , H 2,7cm dia 12,7cm, 122,5 gram, 925/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal