2 Chinees porseleinen bordjes met famille verte decor van bloemen, Kangxi, vroeg 18e eeuw, diam. 22 cm (minieme schilfers)

10 May 2024
Netherlands, Hilversum

10 May 2024
Netherlands, Hilversum