LOT 3510
(0001-0350) meubelen en interieur
2 Chinees porseleinen bordjes met famille verte decor van bloemen, Kangxi, vroeg 18e eeuw, diam. 22 cm (minieme schilfers)
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum