LOT 20
2 Franse beschilderde damesfauteuiltjes met gebogen rug, versierd met gestoken rozetten en rustend op gebogen poten, Louis XV-stijl, 19e eeuw -stoffering gesleten-
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum