LOT 20

2 Franse beschilderde damesfauteuiltjes met gebogen rug, versierd met gestoken rozetten en rustend op gebogen poten, Louis XV-stijl, 19e eeuw -stoffering gesleten-

27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum

27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum