Sold
Lot 3652

2 Friese aardewerk schotels met polychroom floraal decor, beide gemerkt Tichelaar, Makkum, diam. 36 cm (1 x gaaf, 1 x chip)
Timed
06 Oct 2022
Sale Price
Location
Netherlands, Hilversum
Contact info