LOT 1980
(2) Lot miniatuur fotolijstjes ornamenteel gedecoreerd zilver.
20e eeuw, keurtekens: - gebruikssporen, 15,4 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal