LOT 1945
(2) Muntschaaltjes met palmetranden gegraveerd en voorzien van munten zilver.
20e eeuw, keurtekens: 800 - gebruikssporen. H 1,7cm dia 9,6cm, 111,7 gram, 800/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal