LOT 87
2 beschilderde Franse fauteuils bekroond door gestoken rozet, 1 met deels opengewerkte rug, beide rustend op gebogen poten en bekleed met florale stof, Louis XV-stijl, 19e eeuw
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum
27 Sep 2021
Netherlands, Hilversum