LOT 133
2 beuken armfauteuls met gestoken ornamenten en voorzien van roze bekleding, Louis XV-stijl, 19e eeuw
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum
03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum