2 octagonale blauw/wit Chinees porseleinen dienschotels gedecoreerd met figuren in tuin en waterlandschap, Qianlong, 18e eeuw, diam. grootste schotel: 29 cm -grote dienschotel met 2 chips, haarlijn en oude restauratie aan hoek, kleine schaal A-

10 May 2024
Netherlands, Hilversum

10 May 2024
Netherlands, Hilversum