2 vases pinceaux chinois, l'un à décor de fausses feuilles de tabac, annoté et daté de l'été de l'année Gen Wu (1930), signé du nom de l'artiste Yong Sen Chiang, et sur la face inférieure de la marque du fabricant. Lot van 2 Chinese penseelvazen, één met decor van tabaksbladeren, met annotatie en gedateerd zomer van Gen Wu jaar (1930), gesigneerd met kunstenaarsnaam Yong Sen Chiang, en aan de onderzijde met makersteken H 28 - 28.5 cm