LOT 751

2 witmarmeren bustes van Romeinse keizers Augustus en Julius Caesar op zwartmarmeren zuil, 19e eeuw, h. 64 cm -oude restauraties, o.a. aan neus Ceasar- (collectie Kasteel Nederhorst)

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum

03 Oct 2022
Netherlands, Hilversum