LOT 20
20. Lublins, rumsavdelare/spaljé
RUMSAVDELARE/SPALJÉ, möjligen tillverkad av Lublins, Sverige 1940-tal, furu genombruten form, höjd 180, längd 220 cm; slitage
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm