21 diverse Chinees porseleinen borden met blauw-witte decors, alle 18e eeuw -defecten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, grootste Ø 26 cm
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht
21 Apr 2024
Netherlands, Utrecht