22 krt. (926/1000) gouden ceintuur met opengewerkte plaquettes en met 20 karaat (890/1000) gouden gesp, versierd met graveerwerk van flora en pauwen, meesterteken HL, Straits Chinese, 20e eeuw, totale lengte: 80 cm., totaal gewicht: 322 gram (ceintuur: 252 gram, gesp: 70 gram) -XRF rapport Waarborg Holland beschikbaar-