LOT 199
2e Gehalte zilveren broekstukken van de Walcherse dracht, 19e eeuw.
Conditie: sporen van gebruik, vermaakt en restauratie.
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg