LOT 182
2e Gehalte zilveren schortenslot van de Zeeuwse dracht, Holl ands gekeurd.
Conditie: sporen van gebruik.
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg
Conditie: sporen van gebruik.
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg