LOT 7152
Aprilveiling 2024
2x Chinese dekselvaas, H 62 cm.
Twee grote, 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose dekselvazen met figuren/dieren/floraal/goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas beschadigd. Beide deksels gaaf. Afmeting: H 62 cm. In matig/goede staat.
18 Apr 2024
Netherlands, Enschede
18 Apr 2024
Netherlands, Enschede