LOT 3016
3 Chinees porseleinen famille verte kopjes en 2 schoteltjes met decor van vogels en bloemen, Kangxi, begin 18e eeuw (randschilfers), 1 kopje met haarlijn
16 Dec 2021
Netherlands, Hilversum
16 Dec 2021
Netherlands, Hilversum