LOT 3795
meubelen en interieur
3 gecontourneerde Chinees porseleinen schotels met polychroom strooibloemdecor waaronder patty pan, circa 1800, l. 13 - 20 cm (in goede staat) en een blauw/witte theepot met zilveren deksel, 18e eeuw (randschade en bijgezaagde tuit)
10 May 2024
Netherlands, Hilversum
10 May 2024
Netherlands, Hilversum