LOT 25
3-slags kamerscherm met lithografische afbeelding van vogels, h. 110, br. 95 herkomst: M.L. Dreesmann - van der Spek, Laren-
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum