LOT 1002
Auction 430 - Online Auction
(311-280 a.C.). Tracia. Abdera. AE 16. (S. falta) (CNG. III, 1241). Pátina verde. 4,87 g. MBC.
24 Apr 2024
Spain, Barcelona
24 Apr 2024
Spain, Barcelona