LOT 35
35. A Josef Frank coffee table, Svenskt Tenn
JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, mahogny, rotfanerad skiva, brännmärkt undertill Josef Frank Svenskt Tenn, höjd 50, diameter 120 cm; smärre slitage, mindre repa
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm