LOT 6455712
375583 - Robert Jacobsen. Composition (CD)
Automatic translation from Danish.
Robert Jacobsen (1912-1993). Composition. Lithograph, no. 22/50. Sign. and that. in lead Robert Jacobsen 63. 43 x 53 (61 x 70) cm.
23 Apr 2024
Denmark, Aarhus
23 Apr 2024
Denmark, Aarhus