LOT 7065
Aprilveiling 2024
3x Grote Chinese schotel Ø 39 cm.
Drie grote 18e eeuws Chinees imari porseleinen schotels met tuin/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.
18 Apr 2024
Netherlands, Enschede
18 Apr 2024
Netherlands, Enschede