LOT 4260
(4) Delig set koffielepeltjes zilver.
Uitgevoerd met gegraveerde versieringen. Nederland, Schoonhoven, Evert van Geelen, 1862, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, C - gebruikssporen. 33 gram, 835/1000. Afm. L 13, 1 cm. Geschatte opbrengst: € 35 - € 60.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal