LOT 48

48. Gustav Bergström, byrå, 1920-tal

GUSTAV BERGSTRÖM, sannolikt, byrå, Sverige 1920-30-tal, fanerad med alm, dekor av inläggningar i lönn, jakaranda m fl träslag, beslag av mässing, nyckel finns, höjd 71, 100 x 40 cm

24 Nov 2020
Sweden, Stockholm

24 Nov 2020
Sweden, Stockholm