LOT 49
49. Otto Schultz, stolar 8 st., Boet, 1920-30-tal
OTTO SCHULTZ, stolar 8 st., Boet 1920-30-tal, bonad björk, klädda med tyg av tagel, brännstämplade Boet, höjd 84, sitthöjd 44 cm; smärre slitage och fläckar
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm