4x Chinese kom

Vier antiek Chinees porseleinen kommen. Divers. 1x Kang Xi revival met peterselie decor, gelijmd. 1x Amsterdams bont, gaatje in bodem. 1x Familie rose, twee haarlijnen. 1x 19 Eeuws met tuin/vogel decor, haarlijn. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In redelijke staat.

18 Apr 2024
Netherlands, Enschede

18 Apr 2024
Netherlands, Enschede