LOT 7317
Aprilveiling 2024
5-Delig Chin. kaststel
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
18 Apr 2024
Netherlands, Enschede
18 Apr 2024
Netherlands, Enschede