LOT 1055

5 antieke Japanse poppen in de vorm van muzikanten, met laqué hoofd en handen, de kleding is vervaardigd van zijde, late Edo-periode/vroege Meiji-periode, midden 19e eeuw, herkomst Galerie De Blauwe Olifant

07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch

07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch