LOT 1055
5 antieke Japanse poppen in de vorm van muzikanten, met laqué hoofd en handen, de kleding is vervaardigd van zijde, late Edo-periode/vroege Meiji-periode, midden 19e eeuw, herkomst Galerie De Blauwe Olifant
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch
07 Feb 2022
Netherlands, Hertogenbosch