LOT 77
5-delig blauw Chinees kaststel
5-delig blauw Chinees kaststel - 19e eeuw - h. 26 en 28 cm (1 stelvaas randbeschadiging en schilfers, 1 deksel glazuurschilfers en 1 deksel beschadigd)
Richtprijs: €300- €500
06 Dec 2021
Netherlands, Duiven
Richtprijs: €300- €500
06 Dec 2021
Netherlands, Duiven