LOT 92
5 diverse schilderijen en tekeningen
Landschappen en abstracte voorstellingen.
1 aquarel, 2 gouaches, 1 olieverf op board en 1 pentekening, afm. van 14x11 cm tot 35x25 cm
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands