LOT 58
58. Carl Hjalmar Norrström, paraplyställ
CARL HJALMAR NORRSTRÖM, paraplyställ, 1903, metall, ståletsad dekor av blommor och fjäril, lös ring vid mynningen av mässing, signerad HN 1903, höjd 44 cm; slitage
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm