LOT 74
6 blauw Chinese borden
6 blauw Chinese borden met decor van vogelpaar en insecten - 18e eeuw - Ø 23 cm (3 borden met schilfers waarvan 1 bord gemerkt en Ø 24 cm)
Richtprijs: €300- €500
06 Dec 2021
Netherlands, Duiven
Richtprijs: €300- €500
06 Dec 2021
Netherlands, Duiven