LOT 61

61. Bord, Sverige, 1930-tal

BORD, Sverige 1930-tal, pelarfot lackerad i svart och delvis fanerad med rot, skiva fanerad med rot och palisander, pelarfoten delvis beklädd med svart läder, under skivan fyra utfällbara brickor lackerade i svart, höjd 61, diameter 85 cm

24 Nov 2020
Sweden, Stockholm

24 Nov 2020
Sweden, Stockholm