LOT 62
62. Böhlmarks, golvlampor, 2 st., 1930-tal
BÖHLMARKS, golvlampor, 2 st., 1930-tal, stomme i metall med gjuten fot, en fot grönlackerad den andra i metall, glasskärm i gult respektive vitt glas, höjd 151 cm; slitage
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm