LOT 63

63. Taburetter, 1 par, Swedish Modern

TABURETTER, 1 par, Sverige, Swedish Modern, 1940-tal, björk, klädda i grön sammet, höjd 43, 46 x 34 cm; smärre slitage, omklädda

24 Nov 2020
Sweden, Stockholm

24 Nov 2020
Sweden, Stockholm