LOT 63
63. Taburetter, 1 par, Swedish Modern
TABURETTER, 1 par, Sverige, Swedish Modern, 1940-tal, björk, klädda i grön sammet, höjd 43, 46 x 34 cm; smärre slitage, omklädda
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm